Home / Fulham Zdecydowany Dotrzeć Na Wembley

Fulham Zdecydowany Dotrzeć Na Wembley

Pierwszy w historii półfinałowy występ Carabao Cup może być dla Fulham nieznanym terytorium, ale pierwszy mecz z Liverpoolem dał przedsmak déjà vu.

Fulham objęło prowadzenie na Anfield, jednak strata w czerwonym Koszulka Liverpool nie trwała długo. Liverpool szybko przeprowadził kontratak w drugiej połowie i ostatecznie Liverpool odwrócił sytuację 2-1. Przypomniało to Fulham ostatnią walkę bramkową pomiędzy obiema drużynami. W tym meczu Fulham prowadził 3-2 aż do 87. minuty, kiedy to The Reds strzelili dwa gole w krótkim czasie i zwyciężyli.

Jeden z najlepszych występów Fulham tego wieczoru zaliczył Willian, który nosił numer 20 Koszulka Piłkarska , dając swojemu zespołowi prowadzenie i uciszając gospodarzy. Choć trener Marco Silva był rozczarowany meczem, zapewniał, że „to jeszcze nie koniec i jesteśmy zdeterminowani, aby dotrzeć na Wembley”. Fulham niewątpliwie to zrobi, a pierwsze ważne trofeum w historii klubu jest wciąż w zasięgu ręki.