Home / Liga Narodów UEFA Jest W Pełnym Rozkwicie, A Francja Odniosła Swoje Pierwsze Zwycięstwo, Pokonując Belgię 2-0

Faza grupowa Ligi Narodów UEFA jest w pełnym rozkwicie. Każda wybitna europejska drużyna narodowa wysłała najlepszych piłkarzy swojej drużyny narodowej, aby powitać tę piłkarską ucztę. Każdy piłkarz nosi tę dumną Koszulki Piłkarskie Klubowe reprezentacji narodowej i wita każdy mecz z oczekiwaniami drużyny narodowej.

Faza grupowa Ligi Narodów UEFA dotarła do drugiej rundy, a reprezentacja Francji pokonała reprezentację Belgii 2-0 u siebie. W pierwszej połowie Chuameni, ubrany w Koszulka Francja , strzelił pierwszego gola. W drugiej połowie Dembele strzelił kolejnego gola. Ostatecznie reprezentacja Francji pokonała Belgię 2-0. Warto wspomnieć, że w pierwszym meczu grupowym obie drużyny miały różne sytuacje. Reprezentacja Francji grała u siebie w pierwszym meczu grupowym, ale przegrała z Włochami 1-3, podczas gdy Belgia pokonała Izrael 3-1 u siebie. W tym drugim meczu grupowym reprezentacja Francji poszła na całość i pokonała Belgię 2-0. To już drugie spotkanie obu drużyn w Lidze Narodów UEFA po półfinałach w 2021 roku. Francja pokonała Belgię w czterech kolejnych meczach, co pokazuje, że nie należy lekceważyć siły francuskiej drużyny narodowej.

Po tym meczu De Bruyne, zawodnik belgijskiej drużyny narodowej, powiedział w wywiadzie: Chociaż francuska drużyna narodowa jest od nas silniejsza, niektórzy z naszych zawodników nie dali z siebie wszystkiego, zwłaszcza sytuacja w obronie była bardzo zła. W obliczu każdego meczu każdy sportowiec noszący koszulkę piłkarską powinien dać z siebie wszystko. To podstawowy zdrowy rozsądek, który powinien zachować każdy profesjonalny piłkarz. Mam nadzieję, że belgijska drużyna narodowa zdoła się zregenerować w następnym meczu.