Home / Stary Klub Jest Gotowy Zapłacić Za Niego 35 Milionów, Paris Saint-Germain Wygrywa ćwierćfinał Pucharu Francji

Stary Klub Jest Gotowy Zapłacić Za Niego 35 Milionów

Według doniesień negocjacje transferowe pomiędzy Dortmundem a Manchesterem United w sprawie Koszulka Piłkarska Sancho z numerem 10 przyniosły przełomowy postęp. Dortmund jest skłonny zapłacić za Sancho opłatę transferową w wysokości do 35 milionów euro, a sam Sancho również wykazał silną chęć powrotu.

Dla Manchesteru United przyjęcie opłaty transferowej w wysokości 35 milionów euro oznacza stratę ponad 50 milionów euro. Dortmund cieszy się z powrotu Sancho. Jako klub, w którym kiedyś grał Sancho, doskonale zdają sobie sprawę z jego umiejętności i potencjału.

Jednocześnie zgoda Sancho na znaczną obniżkę wynagrodzenia pokazuje jego determinację, aby nadal nosić Koszulka Borussia Dortmund i grać dla swojego starego klubu. Jako profesjonalny gracz czasami musisz poświęcić się, aby osiągnąć większe cele i lepszą przyszłość. Posunięcie Sancho zyskało także szacunek i podziw kibiców Dortmundu.

Puchar Francji dotarł do ćwierćfinału, a Paris Saint-Germain zmierzy się u siebie z OGC Nice. Czy zatem zawodnicy w koszulki piłkarskie przekażą kibicom dobre wieści? OGC Nice to zespół, który chce rywalizować z hegemonami francuskiej Ligue 1, ale wynik jest przewidywalny. Paris Saint-Germain również spełniło swoją misję i skutecznie pokonało OGC Nice 3:1 i awansowało do półfinału.

Paris Saint-Germain na początku zaciekle zaatakowało OGC Nice. Dla nich cały mecz przebiegł gładko. Fabian Ruiz powiedział nawet, że przez pierwsze 35 minut poszło im bardzo gładko. Każdy zawodnik, który nosi tę koszulka Paris Saint-Germain, wnosi swój wkład w grę. Zagrali dobry mecz, mają dobry zespół i kilku dobrych zawodników. A OGC Nice miało szczęście, że strzeliło gola w swoich rękach. Ostatecznie Paris Saint-Germain przypieczętowało zwycięstwo 3-1OGC Nice i pomyślnie awansowało do kolejnej rundy.