Home / Tottenham Przegrał 2:1 Z Aston Villą I Poniósł Trzy Porażki Z Rzędu W Premier League

W 13. rundzie Premier League Tottenham przegrał u siebie z Aston Villą 1:2. Po trzech porażkach z rzędu spadli z czołowej czwórki tabeli Premier League. Dzięki temu zwycięstwu Aston Villa awansowała na 4. miejsce w rankingu punktowym. Przed rozpoczęciem meczu wszyscy zawodnicy i kibice zorganizowali jednominutową ceremonię upamiętniającą śmierć byłego trenera reprezentacji Anglii Venablesa. Gracze obu drużyn założyli na Koszulka Piłkarska Klubowe czarną gazę, aby wyrazić kondolencje byłemu trenerowi Anglii. Po rozpoczęciu meczu przeżywający ostatnio falę kontuzji Tottenham objął prowadzenie w 22. minucie po bramce Lo Celso. Następnie, przed końcem pierwszej połowy, główka Pau Torresa pomogła Villi wyrównać wynik. Watkins strzelił zwycięskiego gola dla Villi w drugiej połowie. Ostatecznie Tottenham przegrał u siebie z Villą 1:2 i spadł na piąte miejsce w tabeli. Warto wspomnieć, że kapitan Tottenhamu Son Heung-min strzelił w meczu 3 gole, z których wszystkie zostały uznane za nieważne ze względu na spalony. Sezon Tottenham rozpoczął znakomicie. W pierwszych 10 rundach Premier League prowadzą w tabeli z 8 zwycięstwami i 2 remisami. Jednak kontuzje wielu głównych zawodników w ostatnich meczach, zwłaszcza kontuzja Maddisona, który w tym sezonie właśnie założył Koszulka Tottenham Hotspur , mocno wpłynęły na bilans drużyny. Jeśli Tottenham będzie w stanie utrzymać w zimowym oknie transferowym wysokiej jakości skład, nadal będzie miał pewien stopień konkurencyjności w rywalizacji o mistrzostwo ligi.